Výběrové řízení

16. 11. 2016 | úvodní foto: Jan Mrkos , Zobrazit ve fotobance

Hledání nového vedoucího odboru komunálních služeb

Ve Žďáru nad Sázavou se hledá nový vedoucí odboru komunálních služeb. Zájemci o toto pracovní místo mohou podávat žádosti až do 28. listopadu 2016 s tím, že nástup se předpokládá v prvním čtvrtletí roku 2017. „Hledá se vlastně takový nový městský správce. Šíře agendy je v tomto případě široká a poměrně zajímavá. Pod pracovníky odboru spadá například péče o městskou zeleň, veřejné osvětlení, správa a údržba komunikací, odpadové hospodářství, ale také třeba rozvoj městské hromadné dopravy“ uvedl starosta Žďáru nad Sázavou Zdeněk Navrátil.

Podle pana starosty by měl mít uchazeč vysokou školu. Výhodou by mohlo být technické, stavařské nebo zemědělské zaměření. Musí se také chtít učit novým věcem. „Město chce v budoucnu komunální služby řešit i s využitím moderních technologií a jedním z jeho cílů je zpracování a následná realizace konceptu Smart City. Využívání nových technologií v běžné správě a fungování města bude tedy zajímavou náplní i pro odbor komunálních služeb a jeho vedoucího“ sdělil Navrátil.

Výše finančního ohodnocení bude záviset na odvedené práci a také hlavně na počtu let prokázané praxe. „Obecně lze však říci, že člověk, který má za sebou deset let praxe, může počítat s nástupním platem převyšujícím 40 tisíc korun. S tím, že po zapracování dosáhne ještě na osobní příplatek, který může tvořit až padesát procent z jeho základní mzdy. Výhodou jsou i další zaměstnanecké benefity“ řekl starosta.


Jak citovat

Jan Mrkos, Výběrové řízení [online]. iŽďársko: Žďár nad Sázavou, Datum poslední revize 16. 11. 2016, 08:32 UTC, [citováno ] http://portal.izdarsko.cz/zpravodajstvi/vyberove-rizeni

Licence

Licence Creative Commons
Výběrové řízení, jehož autorem je Jan Mrkos, podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Zachovejte licenci 4.0 Mezinárodní .
Vytvořeno na základě tohoto díla: http://portal.izdarsko.cz/zpravodajstvi/vyberove-rizeni
Práva nad rámec této licence jsou popsána zde: http://portal.izdarsko.cz/licence.